Novinka Výpredaj! USB Plazov Box Tepla Mat Lezenie Pet Teplé Vykurovacie Podložky Deky Nastaviteľný Regulátor Teploty Rohože Plazov Dodávky

USB Plazov Box Tepla Mat Lezenie Pet Teplé Vykurovacie Podložky Deky Nastaviteľný Regulátor Teploty Rohože Plazov Dodávky

Nový produkt

€7.10

-47%

€13.40

Skladom

999 položky

Obľúbený produkt

Štítky: uvb, sty plaz, korytnačka dodanie, prenos tepla matt, reptil, teplo mat, live plaz, ceragem vykurovacie rohože, teplo pad, mat teple.

USB Plazov Tepla Mat Lezenie Pet Teplé Vykurovacie Podložky Deky Nastaviteľný Regulátor Teploty Rohože Plazov Dodávky

Odrážky:

1、Plaz Kúrenie Pad: je vyrobený z vysoko kvalitnej horúcim drôtom a 5 vrstvy tepelnej izolácie, aby vyhovovali potrebám plazov. Vhodné pre studenokrvné domáce zvieratá, poskytovanie teplej životné prostredie v chladnom zimnom období.

2、Teplota Model: konštantná teplota model vykurovacia podložka je o 38℃, a regulácia teploty model môže byť upravená v 3 úrovniach vysoké, stredné a nízke, a teplota je o 30 až 40℃. Môžete si vybrať tie príjemnú teplotu pre vaše zvieratko v rôznych počasie.

3、Vysoko kvalitné Materiály: Povrchová plátno, strednú vrstvu nepremokavé, teplé, flanel a vykurovacie vodič tepla vedenie vrstva, viac teplo, odolnosť proti opotrebeniu a odolnosť proti poškriabaniu.

4、Pohodlné Cestovanie: 5v bezpečné napätie, USB napájanie, že je to jednoduché, aby sa váš maznáčik z domu.

5、Široké použitie: Vhodné pre plazy a jaštery, obojživelníky, malé zvieratá, sa vo všeobecnosti používa na spodnej alebo bočnej strane terária.

Funkcie:

1. Plaz Kúrenie Pad: je vyrobený z vysoko kvalitnej horúcim drôtom a 5 vrstvy tepelnej izolácie, aby vyhovovali potrebám plazov. Vhodné pre studenokrvné domáce zvieratá, poskytovanie teplej životné prostredie v chladnom zimnom období.

2. Teplota Model: konštantná teplota model vykurovacia podložka je o 38℃, a regulácia teploty model môže byť upravená v 3 úrovniach vysoké, stredné a nízke, a teplota je o 30 až 40℃. Môžete si vybrať tie príjemnú teplotu pre vaše zvieratko v rôznych počasie.

3. Vysoko kvalitné Materiály: Povrchová plátno, strednú vrstvu nepremokavé, teplé, flanel a vykurovacie vodič tepla vedenie vrstva, viac teplo, odolnosť proti opotrebeniu a odolnosť proti poškriabaniu.

4. Pohodlné Cestovanie: 5v bezpečné napätie, USB napájanie, že je to jednoduché, aby sa váš maznáčik z domu.

5. Široké použitie: Vhodné pre plazy a jaštery, obojživelníky, malé zvieratá, sa vo všeobecnosti používa na spodnej alebo bočnej strane terária.

Špecifikácie:

Meno: Pet Plaz Kúrenie Pad

Veľkosť:

S: o 10*20 cm/3.94*7.87 palec

L: asi 15*27 cm/5.91*10.63 palec

Štýl: tri-polohová regulácia teploty model, konštantná teplota model

Materiál: plátno, vodotesný povlak, flanelové, kúrenie drôtu a tepelne vodivej vrstvy

Napätie: 5V

Stánky: high-výstroj mid-gear, low-výstroj

Výkon: vysoký -7.5 w, stredne 5w, nízke -3.5 w

Teplota: 30-40℃ (regulácia teploty verzia)

Konštantná teplota model: 38℃

Vhodné pre: jašterice, hady, pavúky a iné plazy a škrečky a ostatné domáce zvieratá.

Balenie Zoznam:

1*Plaz Kúrenie Pad

Poznámka:

V dôsledku environmentálnych a prevádzkových problémov, zobrazenie teploty môže byť odchýlil, prosím ťa, odpusť mi!

Pôvod CN(Pôvodu)
Je To Inteligentné Zariadenie No
Číslo Modelu Plazy Tepla Pad
Moc 3.5 w / 5w / 7.5 w

Napísať recenziu

USB Plazov Box Tepla Mat Lezenie Pet Teplé Vykurovacie Podložky Deky Nastaviteľný Regulátor Teploty Rohože Plazov Dodávky

USB Plazov Box Tepla Mat Lezenie Pet Teplé Vykurovacie Podložky Deky Nastaviteľný Regulátor Teploty Rohože Plazov Dodávky

Súvisiace