Novinka Výpredaj! WiFi Smart Prebudiť Svetlo pracovný deň Budík s 7 Farieb Východu/západu Slnka Inteligentný Život Tuya APP Pracuje s Alexa Domovská stránka Google

WiFi Smart Prebudiť Svetlo pracovný deň Budík s 7 Farieb Východu/západu Slnka Inteligentný Život Tuya APP Pracuje s Alexa Domovská stránka Google

Nový produkt

€44.39

-50%

€88.79

Skladom

999 položky

Obľúbený produkt

Štítky: alarm systém, postupné východom slnka budík, prepnite položku wifi, prispôsobiť wifi, prívesok svetlo cemente, dvere tuya smart, sonoff prepínač, programátor alexa, fm rádio, budík ciferný.

WiFi 2. Generácie Smart Wake-Up Light Víkend Sunrise Spánku Pomoc Digitálny pracovný deň Budík s 7 Farieb Východu/západu Slnka Simulácia 4 Alarmy/FM Rádio/Spánok, Nočné Svetlo pre Deti, Dospelých, Spálňa Kompatibilný so Alexa Domovská stránka Google

Podľa MoesHouse

Vlastnosti Produktu:

1.Hands-free Hlasové Ovládanie : nové 2. Generácie s mart wake-up light je kompatibilný s Amazon Alexa, domovská stránka Google, ktorý umožňuje w ork s hlasové povely, no kábel potrebné, len vyžaduje, 2.4 GHz W iFi pracovať s oveľa m rudy convenien ce a zábavy. Ľahko uvoľniť si ruky v inteligentnejší spôsob.

2. Smart App Control: nové 2. Generácie smart wake-up light je prepracovaný s Tuya/Smart Život App funkcie. Smart Života/Tuya smart app pomáha prepojiť váš smart wake-up svetlo do vášho domova 2,4 Ghz Wi-Fi. Môžete pohodlne ovládať ľubovoľnom čase z ľubovoľného miesta.Všetky funkcie wake-up light môžu byť konfigurované na App inteligentne,v ktorom premeniť váš wake-up light inteligentné jedno,ako dlho, ako môžete pridať zariadenie do svojho inteligentného života app účet úspešne.

3. Sunrise/Sunset Simulácia Budík: Vyberte, keď chcete prebudiť a nechajte vaše jemné sunrise udržať sviežu. Od 10 do 60 minút pred vybraných prebudiť čas, svetlo sa zapne a bude spočiatku veľmi mäkké, postupne stávajú jasnejšie a jasnejšie. A spánku s stmievanie západe slnka. Môžete nastaviť jas od 5% do 100% vašej vlastnej potreby.A automatický režim úprava jasu nezanecháva žiadne ďalšie problémy alebo starať o jasným svetlom, ktoré bolí, oči, do určitej miery.

4 . Budík so Snooze Funkcia : nové 2. generácie prichádza s 4 alarmy a dajú nastaviť 4 rôzne čas v ten istý deň. Nové pridané dva alarmy s výberom nastavenie pracovného dňa a víkendu, alarmy samostatne,čo umožňuje nastaviť voľný čas budenia svoje vlastné potreby a preferencie.Okrem toho,s nooze funkcia umožňuje 8-15 minút navyše spánku pred upozornením, opäť,ktorý sa sústredí na smart humanized jeden.

5. 7 Prírodných Zvukov a FM Rádio: Naše prebudiť budík prichádza s 7 druhov zvuk, ak chcete zvoliť, aby sa prebudiť s komfortom , ako je čistá hudba, vtáky, lesné, vlny, pípanie a dokonca aj FM rádio voliteľné,len l ong stlačte FM tlačidlo pre 2 sekúnd, kým sa hviezda s a potom budete môcť automaticky prehľadá všetky stanice,v rozsahu 76-108.0 MHz. To vám pomôže prebudiť viac prirodzene, než hlasné blared pravidelné alarm s týmto nové aktualizované wake-up light.

P arameter:

D isplay:LED displej

L únik Jas:Úroveň 20

L únik Farba:7

V olume Úrovni:16

D isplay Jas:4

Alarmy:4

Budík Zvoní:7&FM Rádio

S unrise Simulácia:60 minút

S nooze :8-15 minuta

S nooze Čas:5times

FM Rádio:76.0-108MHz

M aterial:ABS+PC

Typ batérie:CR2032

B attery Kapacita:220mAh

Som nput Napätie:100-240V

USB Výstup:5V 2A

Veľkosť:Priemer 16.5*16.5*6typ

P ackage Zoznamu:

1*wake-up light hodiny

1*užívateľská príručka

1*USB kábel

2*stojany

OTÁZKY A ODPOVEDE 1.Otázka:to hodiny dostať úplne tma v noci, s výnimkou času?Alebo to musí svietiť, ktoré môžu mať niektorí ľudia hore?

Odpoveď:Áno,jas hodiny je nastaviteľná a môže byť vypnuté aj v noci.A nové 2. generácie, jeden dokonca umožňuje automatické nastavenie jasu podľa okolitého jasu. 2.Otázka:môžem urobiť wake-up light ísť úplne tma?

Odpoveď:Áno,existuje možnosť stlmiť alebo vypnúť svetlo pre zobrazenie času,, a ste schopní chytro nastavené na váš inteligentný telefón po pridajte ho do svojho inteligentného života app účet. 3.Otázka:môžem nabíjanie telefónu pomocou hodiny?

Odpoveď:Áno,tam je USB portu na zadnej strane s 5V 2A pre vás na nabíjanie telefónu pohodlne. 4.Otázka:Ako sa to osobitne líši od ostatných wake-up svetlá na Amazon?Má to nejaké nové funkcie alebo funkcie, ako ostatní?

Odpoveď:Áno,samozrejme.Táto nová 2. generácie je šikovný jeden prepracované s oveľa viac funkcií, než tá predchádzajúca.Najmä všetky funkcie môže byť nakonfigurovaný v Smart Život Aplikácie na kontrolu s viac pohodlia.A to dokonca pripisuje viac do úvahy skutočné potreby ľudí a vyhýba sa mnoho nedostatkov pôvodnej opustiť viac príjemný pomocou zážitok do svojho inteligentného života.

Farbu Svetla 7
Typ Obrazovky led
Spánok Čas 5times
Pôvod CN(Pôvodu)
USB Výstup 5V 2A
Materiál ABS+PC
Svetla Jas Úroveň 20
Sunrise Simulácia 60 minút
Vstupné napätie 100-240V
Motivity Typ Digitálne
Typ Batérie cr2032
Alarmy 4
Spánok 8-15 minuta
Štýl Európa
Tvar kruhový
Funkcia Snooze Funkcia,
Typ Displeja Digitálne
Druh Budíky
Kapacita batérie 220mAh
Displej LED Displej
Formulár Jednu Tvár
Jas Displeja 4
Úroveň Hlasitosti 16
VeľkosťPriemer
Budík zvoní 7&FM Rádio

Napísať recenziu

WiFi Smart Prebudiť Svetlo pracovný deň Budík s 7 Farieb Východu/západu Slnka Inteligentný Život Tuya APP Pracuje s Alexa Domovská stránka Google

WiFi Smart Prebudiť Svetlo pracovný deň Budík s 7 Farieb Východu/západu Slnka Inteligentný Život Tuya APP Pracuje s Alexa Domovská stránka Google

Súvisiace