Novinka Výpredaj! Motocykel 3-pin AUX IN Bluetooth Hudby Aux Kábel, Adaptér + MIC + Zmena Skladby Pre Honda GL1800 Goldwing

Motocykel 3-pin AUX IN Bluetooth Hudby Aux Kábel, Adaptér + MIC + Zmena Skladby Pre Honda GL1800 Goldwing

Nový produkt

€12.38

-6%

€13.31

Skladom

999 položky

Obľúbený produkt

Štítky: kábel honda gold wing, bluetooth honda, honda gl 1800 goldwing čierna, led goldwing 1800 príslušenstvo 2018, použitie pre toyota, 3 ucho pin, goldw, 1800 honda gold wing, stráže gl 1800, gl1500 goldwing.

Použiteľné modely:

-Pre Honda GL1800 Zlaté Krídlo Motocykel

-Bluetooth meno: JieRui-BT 5408

-Bluetooth verzia: 5.0

-Produkt napätie: 5-12V

Funkcie:

BK Bluetooth hlavný ovládací čip, Bluetooth, verzia 5.0, vysoko-rýchlostný prenos bez skreslenia, kvalita zvuku až high-definition normy. Auto Bluetooth prehrávač hudby má bezdrôtový prenos hudby funkciu a je zamerané na starých a súčasných car audio, pretože mnohí spotrebitelia nájsť, že počúvanie hudby, je problematické vec. Ak nemáte auto bez audio input port, musíte napáliť disk Okrem toho, aktualizácia disk je zdroj zvuku je pomalé a nepohodlné. Napríklad, niektoré vozidlá sú vybavené externým audio vstupné porty, počúvať hudbu a tiež musieť vytiahnuť dlhý kábel, ktorý je veľmi nepohodlné presuňte v stredovej konzoly. Ak používate Bluetooth prenosu, môžete sa rozlúčiť s chaotický, a môžete tiež prehrávať hudbu online. V ére pre streamovanie médií, rôznych online aplikácie sú veľmi pohodlné, a zdroj zvuku je aktualizovaná v čase. Tento produkt je určený pre rôznych značiek modelov.Je vybavený rôznymi konektor ma ting podľa vyhradené rozhranie, za pôvodné auto hosť. Výrobok používa širokú škálu napätie vstupný prispôsobiť sa v rôznych prostrediach.

Vlastnosti Produktu:

1. Používanie Bluetooth Hudba: Ťuknite na položku funkčné tlačidlo raz pre zmenu nasledujúcu skladbu. Stlačte a pridržte funkčné tlačidlo na dve sekundy na prechod na predchádzajúcu skladbu.

2. Ak prichádza hovor, ťuknite na funkciu, môžete hovor prijať. Ak potrebujete zavesiť, klepnite na tlačidlo funkcie raz zavesiť.

3. Produkt používa high-end modul Bluetooth s redukciou šumu filtrovanie funkciu. Výrobok používa digitálne audio spracovanie obnoviť HIFI kvalite zvuku.

Balenie obsahuje:

1PC

Položka Veľkosť 0cm
Moc Von LX+THQ-JY
Položka Hmotnosť 55g
Názov Modelu LX+THQ-JY
Druh Materiálu LX+THQ-JY
Napätie 5V
Názov Značky FY-UU
Špeciálne Funkcie LX+THQ-JY

Napísať recenziu

Motocykel 3-pin AUX IN Bluetooth Hudby Aux Kábel, Adaptér + MIC + Zmena Skladby Pre Honda GL1800 Goldwing

Motocykel 3-pin AUX IN Bluetooth Hudby Aux Kábel, Adaptér + MIC + Zmena Skladby Pre Honda GL1800 Goldwing

Súvisiace